De ce să alegeți GNEE Electric?
Design Plug & Play pre-asamblat din fabrică
Adopți o substație prefabricată și o structură de substație de tip cutie-, reducând cu 70% costul de instalare și punere în funcțiune. Toate PV toate-într--o unitate și stocarea energiei toate-într--o unitate trec testul FAT strict din fabrică.
Soluție integrată Dual Professional PV & ESS
Furnizăm o substație fotovoltaică personalizată-superioară, combinată cu un transformator de serviciu cu invertor solar, alături de o substație compactă integrată BESS PCS, echipată cu o mașină de amplificare a convertorului de stocare a energiei. Portofoliul nostru de produse acoperă substația fotovoltaică containerizată și sistemul complet containerizat BESS & ESS.
Certificat global și rezistent la mediu dur
Substația noastră containerizată compactă cu trei faze deține gradul de protecție IP54/IP66 și certificări CE și IEC, funcționând stabil în stațiile solare globale și în proiectele centralelor de stocare a energiei.
【ÎNCEPE AICI – Obțineți aspectul personalizat în 24 de ore →】
Spuneți-ne capacitatea dvs. de MW, tensiunea rețelei și starea climatică, vă vom răspunde cu o soluție de substație compactă-personalizată și o estimare preliminară a costurilor în termen de 24 de ore.
Obțineți o soluție și o ofertă personalizate pentru substație compactă
Avantajele principale ale seriei de produse
Beneficiile stației compacte fotovoltaice
- Design integrat: combină un invertor fotovoltaic, un transformator-superior și alte componente pentru a se adapta la scenarii cu mai multe-stații
- Răcire bazată pe{0}}zonă inteligentă: Ventilația forțată combinată cu controlul inteligent al temperaturii previne cuplarea termică și prelungește durata de viață a echipamentului
- Nivel de protecție ridicat:IP54, C4-M rezistent la coroziune-și ploaie- și construcție rezistentă la praf, potrivită pentru diferite medii exterioare extreme
- O&M inteligentă:Compatibilitate cu mai multe-protocoale, suport pentru managementul de la distanță EMS și un design modular care simplifică întreținerea și reduce costurile O&M
Avantajele stației compacte de stocare a energiei
- Design integrat:Transformatorul și convertorul pas{0}up sunt integrate, simplificând instalarea și economisind spațiu
- Răcire inteligentă:Ventilatoarele centrifuge montate în partea de sus-oferă ventilație forțată, combinată cu control inteligent al temperaturii și răcire în zone pentru a preveni cuplarea termică, asigurând o funcționare stabilă la sarcini mari
- Nivel de protecție ridicat: IP54, C4-M rezistent la coroziune-și ploaie- și construcție rezistentă la praf, potrivită pentru diferite medii exterioare extreme
- O&M inteligentă:Compatibilitate cu mai multe-protocoale, suport pentru managementul de la distanță EMS și un design modular care simplifică întreținerea și reduce costurile O&M
【💡 Ce se întâmplă dacă ai putea reduce 2 luni din programul tău de proiect?】
Unitățile noastre prefabricate ajung la fața locului complet cablate și testate – aveți nevoie doar de fundație + conexiune finală. Multe EPC economisesc peste 70%-forța de muncă la șantier și termină conectarea la rețea în decurs de 2 săptămâni. Doriți o simulare a costurilor de timp-pentru proiectul dvs.?
Contactați-ne pentru o comparație gratuită a programelor.
Parametrii stației compacte fotovoltaice
| Toate-într--o singură unitate de putere nominală |
3,15 MW |
3,3 MW |
4,4 MW |
6,6 MW |
8,8 MW |
9 MW |
| Transformator |
Modul de izolare |
Transformator-immers în ulei |
| Putere nominală |
3150kVA@45 grade 3300kVA@40 de grade |
3300kVA@45 grade 3450kVA la 40 de grade |
4400kVA la 45 de grade 4620kVA la 40 de grade |
6600kVA@45 grade 6930kVA@40 de grade |
8800kVA@45 grade 9240kVA@40 de grade |
9000kVA@45 grade 9450kVA@40 de grade |
| Impedanta |
6% |
6% |
8% |
9% |
9% |
10% |
| Vector transformator |
Dy11 |
Dy11y11 (Dy11 opțional) |
| Tensiune BT/MT |
0,69 kV/33 kV (10 kV ~ 33 kV opțional) |
| Eficienţă |
IEC60076-20, Nivel 2 (Personalizabil) |
| Creșterea-temperaturii |
Uleiul{0}}superior Creșterea temperaturii: 60K |
| Metoda de răcire |
ONAN/ONAF (răcire inteligentă forțată cu aer) |
| Modul RMU |
DCV (DV, CV, CCV etc. opțional) |
| Comutator de{0}}înaltă tensiune |
40,5 kV, 630 A, 31,5 kA/s |
| CT |
40,5 kV |
Ridicat- Camera de tensiune |
Indicator |
DXN-Q1, AC/DC220V |
| Blocare electromagnetică |
DSN-AMZ/DSN-AMY |
| Placa de incalzire |
Putere nominală: 200 W (personalizat), tensiune nominală: 220 V |
| Lumină de cabinet |
Tip LED, AC220V |
| Comutator de transfer |
LW38A-16D04/16/2 (La distanță/Oprire/Local) |
| Întrerupător în miniatură |
AC220V 63A C6/2P |
| Controler Temp & Hum |
Cu senzor și funcție de control al încălzitorului (personalizat) |
| Ampermetru digital |
Curent de intrare: personalizabil, cu afișaj și funcție de alarmă (opțional) |
| Detector de fum |
AC220V (personalizat), pentru detectarea incendiilor |
| Detector de temperatură |
AC220V (personalizat), pentru monitorizarea temperaturii |
| Transformator auxiliar |
Personalizabil |
Ridicat- Camera de tensiune |
Comutator de -joasă tensiune |
400V, 250A, 4P |
| Protocolul de comunicare |
IEC104 (IEC61850 opțional) |
| Cameră cu tensiune joasă- |
UPS |
Putere nominală 1kVA (1kVA~2kVA opțional), timp de rezervă 30min (30min~120min opțional) |
| CT |
Tensiune nominală: 0,66 kV, clasă de precizie: 0,5/5P, sarcină nominală: 5VA (personalizat) |
| Siguranță de joasă tensiune |
Curent nominal: 125A (personalizat), cu bază |
| Dispozitiv de protecție la supratensiune |
Tensiune nominală: 385 V, modul 3+1 (personalizat) |
| Comutator Ethernet |
Configurație porturi: 8×Gigabit RJ45 + 4×Gigabit SFP (personalizabil), calitate industrială |
| Modul de alimentare DC |
24V 120W (personalizat) |
| Ventilator centrifugal |
Se potrivește cu cererea de răcire a sistemului |
| Condensator |
Se potrivește cu cererea de compensare a ventilatorului sau a puterii reactive |
| Baterie |
baterie plumb-acid de 12 V (capacitate personalizabilă) |
| MCB AC/DC |
32A/2P |
| Ștecher cu 3 pini |
10A, 250V |
| Controler Temp & Hum |
Cu senzor și funcție de control al încălzitorului (personalizat) |
| Încălzitor |
Putere nominală: 200 W (personalizat), tensiune nominală: 220 V |
| Contactor AC |
Tensiune nominală: 220 V, curent nominal personalizabil |
| Releu auxiliar |
Tip de priză-, tensiune nominală: 220 V, cu bază |
| Terminal de distribuție |
250A |
| MCB |
Curent nominal: 6A~32A (personalizat), 2/3/4 poli opțional |
| Întrerupător cu carcasă turnată |
Curent nominal: 125A~250A (personalizabil), 4 poli, tensiune nominală: 230V (personalizabil) |
| Contor multifuncțional |
Tensiune nominală: 400 V, clasă de precizie: 0,5 S, curent de intrare: 1 A/5 A (personalizat) |
| Dimensiuni (mm) |
6058×2438×2896 |
12192×2438×2896 |
| Temp. ambientală |
-35 grade ~ 60 grade (derating -45 grade) |
| Parametru general |
Max. altitudine |
4000m(>scădere de 1000 m) |
| Umiditate |
0~100% |
| Rezistenta la coroziune |
C3H (C4~C5 opțional) |
| Protecție la intrare |
IP54 (stație MV), IP68 (transformator) |
| Conformitatea standardului |
IEC 62271-100, IEC 62271-103, IEC 62271-200, IEC 60076 |
Parametrii stației compacte de stocare a energiei
| Toate-într--o singură unitate de putere nominală |
2,5 MW |
3,45 MW |
5 MW |
6,25 MW |
6,9 MW |
10 MW |
| Transformator |
Modul de izolare |
Transformator-immers în ulei |
| Putere nominală |
2500kVA@45 grade 2625kVA@40 de grade |
3450kVA@45 grade 3625kVA@40 de grade |
5000kVA@45 grade 5250kVA la 40 de grade |
6250kVA@45 grade 6600kVA@40 de grade |
6900kVA@45 de grade 7250kVA la 40 de grade |
10000kVA@45 grade 10500kVA@40 de grade |
| Impedanta |
6% |
6% |
8% |
9% |
9% |
10% |
| Vector transformator |
Dy11 |
Dy11y11 (Dy11 opțional) |
| Tensiune BT/MT |
0,69 kV/33 kV (10 kV ~ 33 kV opțional) |
| Eficienţă |
IEC60076-20, Nivel 2 (Personalizabil) |
| Creșterea-temperaturii |
Uleiul{0}}superior Creșterea temperaturii: 60K |
| Metoda de răcire |
ONAN/ONAF (răcire inteligentă forțată cu aer) |
| Modul RMU |
DCV (DV, CV, CCV etc. opțional) |
| Comutator de{0}}înaltă tensiune |
40,5 kV, 630 A, 31,5 kA/s |
| CT |
40,5 kV |
Ridicat- Camera de tensiune |
Indicator |
DXN-Q1, AC/DC220V |
| Blocare electromagnetică |
DSN-AMZ |
| Placa de incalzire |
Putere nominală: 200 W (personalizat), tensiune nominală: 220 V |
| Lumină de cabinet |
Tip LED, AC220V |
| Comutator de transfer |
LW38A-16D04/16/2 (La distanță/Oprire/Local) |
| Întrerupător în miniatură |
AC220V 63A C6/2P |
| Controler Temp & Hum |
Cu senzor și funcție de control al încălzitorului (personalizat) |
| Ampermetru digital |
Curent de intrare: personalizabil, cu afișaj și funcție de alarmă (opțional) |
| Detector de fum |
AC220V (personalizat), pentru detectarea incendiilor |
| Detector de temperatură |
AC220V (personalizat), pentru monitorizarea temperaturii |
| Transformator auxiliar |
Personalizabil |
Ridicat- Camera de tensiune |
Comutator de -joasă tensiune |
400V, 250A, 4P |
| Protocolul de comunicare |
IEC104 (IEC61850 opțional) |
| Cameră cu tensiune joasă- |
UPS |
Putere nominală 1kVA (1kVA~2kVA opțional), timp de rezervă 30min (30min~120min opțional) |
| CT |
Tensiune nominală: 0,66 kV, clasă de precizie: 0,5/5P, sarcină nominală: 5VA (personalizat) |
| Siguranță de joasă tensiune |
Curent nominal: 125A (personalizat), cu bază |
| Dispozitiv de protecție la supratensiune |
Tensiune nominală: 385 V, modul 3+1 (personalizat) |
| Comutator Ethernet |
Configurație porturi: 8×Gigabit RJ45 + 4×Gigabit SFP (personalizabil), calitate industrială |
| Modul de alimentare DC |
24V 120W (personalizat) |
| Ventilator centrifugal |
Se potrivește cu cererea de răcire a sistemului |
| Condensator |
Se potrivește cu cererea de compensare a ventilatorului sau a puterii reactive |
| Baterie |
baterie plumb-acid de 12 V (capacitate personalizabilă) |
| MCB AC/DC |
32A/2P |
| Ștecher cu 3 pini |
10A, 250V |
| Controler Temp & Hum |
Cu senzor și funcție de control al încălzitorului (personalizat) |
| Încălzitor |
Putere nominală: 200 W (personalizat), tensiune nominală: 220 V |
| Contactor AC |
Tensiune nominală: 220 V, curent nominal personalizabil |
| Releu auxiliar |
Tip de priză-, tensiune nominală: 220 V, cu bază |
| Terminal de distribuție |
250A |
| MCB |
Curent nominal: 6A~32A (personalizat), 2/3/4 poli opțional |
| Întrerupător cu carcasă turnată |
Curent nominal: 125A~250A (personalizabil), 4 poli, tensiune nominală: 230V (personalizabil) |
| Contor multifuncțional |
Tensiune nominală: 400 V, clasă de precizie: 0,5 S, curent de intrare: 1 A/5 A (personalizat) |
| Dimensiuni (mm) |
6058×2438×2896 |
12192×2438×2896 |
| Temp. ambientală |
-35 grade ~ 60 grade (derating -45 grade) |
| Parametru general |
Max. altitudine |
4000m(>scădere de 1000 m) |
| Umiditate |
0~100% |
| Rezistenta la coroziune |
C3H (C4~C5 opțional) |
| Protecție la intrare |
IP54 (stație MV), IP68 (transformator) |
| Conformitatea standardului |
IEC 62271-100, IEC 62271-103, IEC 62271-200, IEC 60076 |
Scenarii largi de aplicații
Sectorul fotovoltaic
Concentrându-ne pe PV All-In-One unit and system solution. Produsele noastre se adaptează la-gamă largă de iluminare și fluctuații de tensiune, rezistând vântului și nisipului, rezistând la temperaturi extreme și prezentând pierderi reduse. Designul de unitate All-In-One cu aspect modular, potrivit atât pentru centrale fotovoltaice distribuite, cât și centralizate.
Sectorul de stocare a energiei
Concentrarea pe transformatoare de stocare a energiei și unități de stocare a energiei toate-într--una, îndeplinind cerințele diverse ale sistemelor de stocare a energiei cu fiabilitate ridicată și rezistență la impact. Aplicabil în mod flexibil proiectelor de stocare a energiei de generare a energiei electrice, rețelei și utilizatorilor-, permițând conversia eficientă a energiei și integrarea fiabilă în rețea.
Scenarii de aplicare a stației compacte fotovoltaice
Substațiile compacte fotovoltaice sunt echipamentele de amplificare-conectate la rețea pentru sistemele de generare a energiei fotovoltaice. Se aplică centralelor electrice fotovoltaice la sol la scară de utilitate centralizate-și proiectelor distribuite, inclusiv sisteme fotovoltaice industriale și comerciale pe acoperiș, realizând livrarea de creștere a energiei fotovoltaice și acces-conectat la rețea pentru centralele fotovoltaice.
Scenarii de aplicare a stației compacte de stocare a energiei și utilizări comerciale
Clienții țintă acoperă operatorii de rețea, fabricile mari de producție și dezvoltatorii de investiții noi în energie.
- Barbierit de vârf și umplere a văii: Realizați reducerea costurilor cu energie electrică și arbitrajul veniturilor prin încărcare în timpul prețului scăzut al energiei electrice de vale și descărcarea în perioada de vârf.
- Consum de energie regenerabilă:Potriviți instalațiile de energie fotovoltaică și eoliană pentru a consuma surplusul de energie nouă și fluctuantă și pentru a stabiliza calitatea energiei-conectate la rețea.
- Serviciu auxiliar de rețea:Furnizarea de servicii de reglare a frecvenței rețelei și stabilizare a tensiunii pentru afaceri auxiliare de rețea comercială în piețele din Europa, Australia și America de Nord.
- Microgrid off-rețea și sursă de alimentare de rezervă:Construiți microrețele independente de alimentare cu energie pentru zonele miniere și insule îndepărtate; furnizați energie de așteptare de urgență pentru parcurile industriale și centrele de date împotriva riscurilor de întrerupere.
【Derulați deja un proiect PV sau BESS?】 Am livrat peste 200+ substații compacte pentru proiecte de utilități-la scară largă în întreaga lume (inclusiv stații de stocare de 200MW/400MWh și 1000MW/2000MWh). Solicitați-ne studii de caz și date de performanță care se potrivesc cu scara proiectului dumneavoastră – vă vom trimite feedback real asupra operațiunii.
Obțineți rapoarte de date-potrivite pentru proiect
Cazuri tipice
Proiect de stocare a energiei 200MW/400MWh
Proiect de stocare a energiei 1000MW/2000MWh
Proiect de stocare a energiei 100MW/200MWh
Proiect de stocare a energiei 200MW/400MWh
Proiect fotovoltaic de 100 MW
Proiect fotovoltaic de 500 MW
Proiect fotovoltaic de 160 MW
Proiecte PV pe acoperișuri distribuite
Substație compactă prefabricată VS Construcția unei substații discrete tradiționale-la fața locului
Tabelul de mai jos arată intuitiv decalajele de bază dintre stația noastră compactă prefabricată din fabrică și modul convențional de construcție discretă.
| Element de comparație |
Substație compactă integrată în containere |
Substație tradițională asamblată pe-santier |
| Spațiu Ocupat |
Economie totală de spațiu 50%~70%;dispunere integrată a transformatorului, dulapuri de înaltă și joasă tensiune într-o singură cutie, fără fundație civilă suplimentară pentru echipamente separate |
Ocuparea generală mare a terenului; camera transformatoarelor, camera de inalta tensiune, camera de joasa tensiune au nevoie de cladiri civile independente si intervale de izolare |
| Perioada de-construcție pe șantier |
Doar turnarea fundației + ridicare și fixare integrală,-construcția pe șantier terminată în interior3 ~ 7 zile lucrătoare |
Construcțiile civile, ridicarea echipamentelor, cablarea separată și depanarea durează 30 ~ 60 de zile lucrătoare |
| Sarcina de lucru pentru cablarea pe teren |
Toate cablajul intern finalizat și testat în fabrică; sunt necesare doar lucrări de acces extern prin cablu la fața locului,sarcina de lucru pentru cablare redusă cu peste 70% |
Pozarea masivă a cablurilor interioare și externe, cablare, sertizare finalizată complet pe șantier, volum mare de muncă de construcție |
| Costul total de construcție a proiectului |
Cost cuprinzător mai mic.Reduceți costul forței de muncă, costurile de inginerie civilă și cheltuielile de gestionare a șantierului; integrarea-o singură dată în fabrică reduce costurile ascunse de reluare |
Investiție totală mare. Mai multe clădiri civile,-echipe de-construcții pe șantier pe termen lung, management ridicat de șantier și cheltuieli temporare de construcție |
| Dificultate de operare și întreținere zilnică |
Aspect centralizat, interfață unificată de monitorizare EMS; componente modulare, localizare convenabilă a defecțiunii și înlocuire a componentelor,dificultate redusă de întreținere |
Echipamente împrăștiate în mai multe încăperi independente, puncte de monitorizare împrăștiate; depanarea defecțiunilor trebuie să verifice mai multe zone una câte una, dificultate mare de întreținere |
| Întregul-ciclu de conectare la rețea |
Ciclu general scurt.Pre-testare din fabrică + instalare rapidă-la fața locului, îndepliniți rapid condițiile de acces la rețea, conexiune la rețea în decurs de 1-2 săptămâni de la sosirea la fața locului |
Ciclu lung de admitere la grilă. Legături multiple de acceptare pentru inginerie civilă + instalarea echipamentelor + depanare pe teren, conexiunea la rețea durează adesea mai mult de 2 luni |
Soluție integrată la cheie GNEE Electric (stație PV și PCS)
GNEE Electric furnizează SOLUȚIE PV LA CHEIE și sistem de sprijin integrat pentru stațiile la cheie PCS pentru centrale fotovoltaice globale și centrale de stocare a energiei. Substațiile noastre compacte prefabricate remediază cu precizie multiple puncte proeminente de durere aduse de modul tradițional de construcție a substațiilor împrăștiate, cu avantaje specifice ale produsului care se potrivesc cerințelor reale ale contractorilor EPC și ale investitorilor de proiecte.
Avantaje de potrivire pentru punctele dureroase comune ale industriei
- Punct dureros: substația tradițională necesită construcții civile masive, cablare pe teren și asamblare la fața locului, ceea ce duce la o perioadă generală de construcție ultra-
- Avantaj: Toate ansamblul intern, cablarea și depanarea generală sunt finalizate în fabrică. Lucrările-la fața locului includ doar așezarea fundației și instalarea integrală de ridicare. Ciclul de construcție al SOLUȚIEI PV LA CHEIE și al stației PCS la cheie poate fi scurtat de la două până la trei luni la o săptămână, accelerând foarte mult progresul întregului proiect.
- Punct dureros: costul forței de muncă în construcții de peste mări pe șantier-este mare, managementul personalului de construcții pe teren aduce cheltuieli ascunse suplimentare
- Avantaj: Reduceți mai mult de 70% din volumul de muncă de construcție pe câmp. Controlați eficient investiția totală a proiectelor de centrale electrice de peste mări, reduceți cheltuielile cu forța de muncă și costurile de gestionare-la fața locului pentru întreprinderile EPC.
- Punct de durere: Depanarea câmpului dispersat este ușor afectată de mediul site-ului, cu o rată mare de eșec a acceptării conexiunii la rețea
- Avantaj: Fiecare set de echipamente trece testul complet FAT din fabrică înainte de livrare, completând în avans testul de conectare a funcționării rețelei simulate. Performanța stabilă garantează accesul fără probleme la rețea atât la stațiile PCS la cheie, cât și la soluțiile fotovoltaice la cheie, evitând pierderile de reluare cauzate de depanarea necalificată la fața locului.
- Punct de durere: echipamentele expuse la nisipul vântului din deșert, ceața sărată de coastă și mediul ploios cu temperatură ridicată-sunt predispus la îmbătrânire și defecțiuni
- Avantaj: Echipat cu grad de protecție IP54 și structură anticorozivă C4-M, asortată cu un sistem inteligent de disipare a căldurii în zone. Întreaga unitate poate funcționa stabil în diferite condiții severe de lucru, scăzând frecvența defecțiunilor echipamentului în perioada ulterioară de funcționare.
- Punct de durere: Dispunerea echipamentului dispersat aduce dificilă depanarea defecțiunilor și lucrări de întreținere zilnice complicate
- Avantaj: Aspectul modular integrat cooperează cu platforma unificată de monitorizare centralizată EMS. Personalul poate localiza rapid defecțiunile și poate înlocui componentele deteriorate, reducând dificultatea de funcționare și întreținere a centralelor electrice pentru proprietarii de active.


【🔥 APEL FINAL – OBȚINEȚI CATAȚIA LA CHEIE ACUM】
Nu lăsați blocajele tradiționale ale substațiilor să vă întârzie proiectul. Indiferent dacă aveți nevoie de o singură unitate sau de o stație completă la cheie (PV + BESS), vă oferim:
✅ Consultanță gratuită de inginerie și design de layout
✅ Prețuri transparente, fără taxe ascunse
✅ Documentatie completa pentru aprobarea vamale si grila
✅ 12 luni garantie + suport la distanta
【 TRIMITERE ÎNTREBARE】
– Atașați documentul dvs. de proiect (MW, nivel de tensiune, fotografii ale site-ului) și vă vom trimite imediat o fișă de date preliminară și referință bugetară.
Calificare, testare în fabrică și suport pentru ambalaje de export pentru proiecte la cheie
| Clasificare |
Conținut de servicii pentru livrarea proiectelor la cheie |
| Documente internaționale de calificare |
Produsele respectă standardele IEC 60076, seria IEC 62271 și certificarea CE.
Putem furniza certificat de material EN10204 3.1, raport oficial de testare de tip, teste de descărcare parțială și date de testare a creșterii temperaturii, care îndeplinesc standardele de revizuire a licitației și de acceptare a proiectelor pentru proiectele PV TURNKEY SOLUTION și PCS Turnkey Station.
|
| Inspecție completă-fabrica de FAT |
Implementați testul de performanță electrică a transformatorului, testul de acțiune de protecție la-înaltă tensiune, testul de îmbătrânire a temperaturii și depanarea generală a articulațiilor EMS una câte una.
Toate produsele finite pot fi livrate numai după trecerea inspecției complete a funcționării de simulare a condițiilor de lucru ale centralei electrice.
|
| Schema de ambalare pentru export maritim |
Adoptați un strat anti-rugină-plus folie de protecție a suprafeței pentru corpul dulapului, cu armătură din oțel anti-coliziune la patru colțuri.
Dispozitivele electrice interne sunt fixate cu dispozitive de-absorbție a șocurilor și încorporate-în agenți de uscare rezistă la eroziunea umidității în timpul-transportului maritim pe distanțe lungi.
Marcarea standard și modul de legare fix pot asigura transportul intact al echipamentelor la cheie către destinații de peste mări.
|
Sistem de service la cheie pe întreg ciclul-
Serviciu pre-vânzare
În funcție de capacitatea instalată a centralei fotovoltaice, parametrii de configurare BESS, altitudinea locală, temperatura mediului și standardele regionale de acces la rețea, se formulează gratuit scheme de potrivire personalizate PV LA CHEIE și PCS Turnkey Station și oferă oferte oficiale și fișe tehnice descărcabile.
În-serviciul de vânzări
Readuceți imagini de producție-în timp real și videoclipuri de testare din fabrică în timpul procesului de producție. Verificați toți parametrii tehnici de două ori înainte de livrare și sincronizați rapoartele complete de testare FAT. Sortați un set complet de documente de vămuire și oferiți sugestii profesionale de încărcare a containerelor pentru transportul maritim al echipamentelor la cheie.
Serviciul post-vânzare
Oferiți asistență online de la distanță 24-ore pentru platforma EMS și depanarea sistemului PCS și eliminarea erorilor. Aranjați ingineri profesioniști să plece în străinătate pentru-îndrumare privind instalarea la fața locului și instruire pentru operațiuni conectate la rețea-la cerere. Întreaga mașină se bucură de o perioadă de garanție de 1 an. Furnizați rapid piese de schimb vulnerabile la nivel global pentru a scurta timpul de nefuncționare a echipamentelor și oferiți sugestii de optimizare operațională pe termen lung pentru funcționarea stabilă a stației dumneavoastră la cheie.
Sunteți gata să vă alimentați proiectul fotovoltaic sau ESS cu o substație compactă de încredere?
Faceți clic pentru a trimite întrebarea dvs. - includeți capacitatea, tensiunea și aplicația dorite (PV / BESS / ambele). Vom reveni:
- Diagrama cu o singură linie-personalizată
- Cotație bugetară (FOB/CIF)
- Termenul de livrare-
- Lista de accesorii incluse și upgrade-uri opționale
CEREȚI O PREȚISARE GRATUITĂ
Răspundem în 8 ore – haideți să vă acceleram proiectul împreună.